Novinky

Novartis sponzoring

Novartis sponzoring

Generálním a jediným sponzorem internetové prezentace stránek České gerontologické a geriatrické společnosti bude společnost Novartis. To je výsledek jednání se sponzory, které jsme zahájili koncem září letošního roku. Narozdíl od předchozích prezentací volíme nový model jediného sponzora.

Kromě přípravy standardně kvalitního webu ČGGS plánujeme i medializaci stránek vzhledem k odborné i laické veřejnosti. Rádi bychom stránky koncipovali nejen jako garantované informativní prostředí pro členy lékařské společnosti, ve snaze poskytnout jim maximum kvalitních informací z jejich oboru, ale také jako rozcestník či portál informací z oblasti péče o seniory.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více