Novinky

Nové číslo - PBM 4

Nové číslo - PBM 4

Připravili jsme pro Vás 4 číslo Pharm Business Magazine v elektronické podobě. Dozvíte se, jak VZP řídí MUDr. Pavel Horák, CSc., MBA a zda se cítí být krizovým manažerem, generální ředitel Berlin-Chemie Menarini, MUDr. Jan Tošovský tvrdí, že "ještě nemá dokončenou práci ...", můžete se informovat, jak funguje systém úhrady léčiv ve Švédském království a že klíčovým kritériem je nákladová efektivita, MUDr. Tomáš Doležal, Ph.D. Vás v dalším díle seznámí s typy farmakoekonomických analýz, o formě a účinnosti internetové reklamy můžete diskutovat s Ing. Markétou Půlkrábkovou. Na co bychom Vás zejména pozvali je videorozhovor s PharmDr. Jířím Lukešem, managing directorem společnosti B. Braun Medical s.r.o. Přejeme Vám příjemný poslech i dobré počtení. Redakce MeDitorial.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více