Novinky

Nový MEDIKUS 2

Nový MEDIKUS 2

MEDIKUS je internetová vizitka Vaší ordinace. Je určená Vašim pacientům,

  • aby se o Vaší ordinaci dozvěděli základní informace,
  • jednoduše sledovali změny, například v ordinačních hodinách,
  • aby mohli využívat všech výhod elektronická komunikace s lékařem
  • a aby si vybudovali ještě pevnější vazbu na Vaši ordinaci.

MEDIKUS je maximálně flexibilní, umožní Vám publikovat prakticky cokoliv a navíc bez toho, abyste jej složitě obsluhovali. Celou prezentaci si můžete sami kompletně vytvořit takřka do jedné hodiny.

MEDIKUS si můžete nezávazně objednat, budeme Vás obratem kontaktovat. Můžete si vybrat jednu ze tří možných variant podle toho, jak komplexní řešení požadujete, ale již základní modul Vám nabízí maximálně komfortní řešení.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více