Novinky

Nový PharmBusiness Magazine

Nový PharmBusiness Magazine

Chcete se každé 2 měsíce podívat na nový rozhovor s top manažerem nejrůznějších farmaceutických firem? Zajímají Vás novinky ze světa farmabyznysu? Uvítáte vyhledávání v archivu tištěné podoby tohoto média? I pro Vás je tu nová elektronické podoba časopisu PharmBusiness Magazine.

Více než rok vychází tento jedinečný oborový časopis z oblasti farmaceutického průmyslu. Nově je i jeho internetová podoba určena širokému odbornému publiku, obchodníkům, manažerům a dalším subjektům s vazbou na zdravotnictví a farmacii. Plní funkci nezávislého, obsahově komplexního a unikátního zdroje problematiky farmabyznysu a přidružených oblastí.

PharmBusiness Magazine


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více