Novinky

NT-proBNP edetailing

NT-proBNP edetailing

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme připravovali obsah e-detailingu na laboratorní test NT-proBNP. Vyšetření NT-proBNP je od ledna 2005 zahrnuto v seznamu výkonů. Má své limitace v indikaci, může jej provádet pouze kardiolog a pouze 2x za rok na jedno rodné číslo. Smyslem e-learningu je informovat lékaře o tomto testu a motivovat je k jeho využívání.

Natriuretický peptid B (BNP) je specifický pro srdeční komory. Jeho laboratorní stanovení přímo vypovídá o jejich funkci. NT-proBNP se zejména používá v diagnostice všech forem a stupňů srdečního selhání a navíc je oproti BNP vysoce specifický již u asymptomatických pacientů, resp. pacientů s NYHA 1.

KardioDiagnostika.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více