Novinky

Od medicíny k zemědělství ...

Od medicíny k zemědělství ...

První internetové stránky s jinou než medicínskou tématikou v přípravě! Byla podepsána smlouva s českým dealerem zemědělské techniky, který si objednal multifunkční internetovou prezentaci nabízených výrobků. Stránky budou obsahovat základní informace společnosti, především jsou však nástrojem e-commerce.

Společnost hodlá přes internet nabízet služby a prodej náhradních dílů. Neméně významná bude i nabídka jednotlivých strojů, jejichž výrobce dealer v ČR zastupuje. Originální bude i agrobazar zemědělské techniky, který bude obsahovat aktuální nabídku ojetých strojů a příslušenství.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více