Novinky

Odborné překlady

Odborné překlady

Snažíme se našim klientům nabídnout celý potenciál naší společnosti. Proto na požádání připravíme i kvalitní, odborně i jazykově garantované překlady odborných článků, novinek, studií, produktových monografií a dalších medicínských textů. Nabízíme překlady nejen do angličtiny, ale také francouzštiny, němčiny a španělštiny.

Hodnocení intermitentního podávání nebulizovaného roztoku tobramycinu 300mg/5ml ve dvou identických, dvojitě zaslepených studií s kontrolou proti placebu. Studie probíhaly přes 24 týdnů (n=520), následovala fáze open label se třemi po sobě jdoucími 24 týdenními studiemi (n=396) [pro MEDICOMINT]


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více