Novinky

Online konzultace

Online konzultace

Zdravotní pojišťovny jsou otevřeny novému způsobu konzultace s lékařem - online konzultace. Náš klient tuto aplikaci provozuje a my společně s mnoha dalšími spolupracujeme při tvorbě odpovědí. Odpověď by měl respondent dostat do 48 hodin.

[...]Vážený pane, vzhledem k opakovaným žlučníkovým kolikám se dá předpokládat, že za současné situace se budou opakovat. Centimetrový žlučníkový kámen je poměrně velký na to, aby byl úspěšný pokus o jeho farmakologické rozpuštění. Dle ultrazvuku je stěna žlučníku zatím neztluštělá a každá další kolika znamená zánětlivé změny, které operaci mohou více a více komplikovat. A operaci bych v tomto případě jednoznačně doporučil. Navíc, kámen je sice ve fundu (část žlučníku blízko jeho ústí do žlučových cest), ale on nebo jiné menší na UZ nezachycené se mohou dostat právě do žlučových cest, což je stav vyžadující urgentní řešení. [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více