Novinky

Osteoporóza

Osteoporóza

Připravujeme nový vzdělávací portál o osteoporóze. Bude součástí celorepublikové osvětové kampaně pro laickou veřejnost i pacienty s diagnózou tohoto onemocnění, hlavně však bude sloužit jako unikátní CME modul pro veřejnost odbornou, které jsou postavené na základě vzdělávání v rámci National Osteoporosis Foundation. Díky němu bude možné virtuálně projít několika lekcemi od diagnostiky po rehabilitaci, aktivně participující se mohou zúčastnit výhodného motivačního programu.

Budeme pro projekt žádat podporu u různých zájmových skupin jako je České národní fórum proti osteoporóze, Liga proti osteoporóze nebo odborné společnosti v čele se Společností pro metabolická onemocnění skeletu ČLS JEP.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více