Novinky

Osteoporóza.cz

Osteoporóza.cz

Osteoporóza.cz je novým unikátním zdrojem informací pro laickou a pacientskou veřejnost a svým monitorem odborných novinek a vzdělávacími moduly Clinical updates, které vychází z CME modulů National Osteoporosis Foundation, i pro veřejnost odbornou. Pro projekt byla předběžně sjednána spolupráce s pacientskou organizací Liga proti osteoporóze. Mimo jiné je možné si na stránkách vypočítat riziko osteoporózy nebo kalkulovat optimální hladinu vápníku, v budoucnu přijde i kalkulátor rizika zlomeniny krčku kosti stehenní. Celý program směřuje laika i pacienta na zelenou linku 800 400 111, kde se mohou přímo informovat u lékaře a získat kontakt na regionální osteo-centrum pro léčbu osteoporózy.

Osteoporóza.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více