Novinky

Otestuj se a "koupíš to" reklamou

Otestuj se a

Produktová podpora testem je výtečným nástrojem, jak nenásilným způsobem podpořit značku nebo výrobek. Čtenář-řešitel se soustředí na odpovědi a přitom akceptuje důležitá marketingová sdělení, aniž by si to uvědomil. Nic nového.

Test měl podpořit nejen volně prodejné léky. Připravili jsme pro klienta celý seriál s tématikou alergie, střevních obtíží, první pomoci a budeme připravovat testové otázky z oblasti kardio.


Otázka č.7: Jaké nežádoucí účinky mají starší léky na alergii?
1) Ospalost
2) zvracení
3) dvojité vidění
4) třes

Otázka č.1: Jaké je heslo velkých cestovatelů vzhledem ke střevním potížím?
1) Dva panáky do každé nohy!
2) Převař to, uvař to, oloupej to, nebo na to zapomeň!
3) Necestuj!
4) Kdo jinému jámu kopá ...

Otázka č.23: Jaké je mezinárodně platné telefonní číslo tísňového volání?
1) 0609 a šest jedniček
2) 155
3) 112
4) +420777111777

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více