Novinky

Pandemie.cz

Pandemie.cz

Více než roční práci na projektu o Ptačí chřipce jsme nyní zúročili na zcela revolučních a v ČR ojedinělých stránkých Pandemie.cz. Tento originální projekt v sobě nespojuje již pouze informace o Ptačí chřipce a jí hrozící pandemii, pracuje s evropskou pandemickou databází a několika dalšími zdroji, které monitorují situaci na celém světě.

Návštěvník těchto stránek ocení přehlednost a kompletní servis informací, které čerpají z renomovaných zdrojů. 2 hlavní zdroje jsou Eurosurveillance a EISS. Ten první přináší na týdenní bázi kompletní s stručný celosvětový výběr informací o různých onemocněních, jeho epidemiích a pandemiích. Druhý zdroj generuje každý týden aktuální mapy chřipkové situace v celé Evropě.

Pandemie.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více