Novinky

Partneři veřejné informační služby

Partneři veřejné informační služby

Kancelář Světové zdravotnické organizace v české republice (WHO ČR) nebo Česká tisková kancelář (ČTK) - to jsou společnosti, které se rozhodly aktivně podpořit projekt www.ptaci-chripka.cz. Náš projekt vzbudil zájem i na Ministerstvu zemědělství, které se rozhodlo uvést adresu projektu na své letákové, osvětové kampani.

Nyní se ucházíme o podporu WHO global a dalších světových zdravotnických institucí. Zároveň se připravujeme na grantové řízení v rámci evropského "Akčního programu společenství pro oblast veřejného zdraví.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více