Novinky

Pediatrická klinika

Pediatrická klinika

Po Oddělení kardiovaskulární chirurgie Kardiovaskulárního centra FN Motol přichází na řadu další motolská klinika, které budeme připravovat novou internetovou prezentaci. Jde o Pediatrickou kliniku pod vedením prof. Lebla. Je dobře, že si nemocnice a jejich jednotlivá oddělení začínají uvědomovat nutnost prezentace i touto formou, která skýtá nejen možnosti jak lépe komunikovat se svými pacienty, ale zároveň jak si například ulehčit od neustále stejného typu otázek a doporučení svým pacientům, které mohou jednoduše najít právě díky takovémuto informačnímu zdroji.

Koncepce stránek bude vycházet z osvědčeného modelu kardiochirurgie s ohledem na specifika typu pediatrické péče. Zejména se chceme věnovat interaktivním prvkům, které například umožní sledovat růst dítěte, a představí elektronicky další nomogramy pro laickou i odbornou veřejnost.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více