Novinky

Pediatrie-Motol.cz

Pediatrie-Motol.cz

Po Oddělení kardiovaskulární chirurgie Kardiovaskulárního centra FN Motol je Pediatrická klinika pod vedením prof. Lebla dalším motolským subjektem, kterému od dnešního dne běží testovací verze profesionálních internetových stránek - Pediatrie-Motol.cz. Nová prezentace nabízí nejen možnosti jak lépe komunikovat se svými pacienty, ale zároveň jak si například ulehčit od neustále stejného typu otázek a doporučení svým pacientům, které mohou jednoduše najít právě díky takovémuto informačnímu zdroji.

Prof. Lebl o své klinice píše: "Jejím smyslem je poskytovat vysoce specializovanou a erudovanou péči dětem z celé České republiky, jejichž lékaři nebo rodiče o to požádali. Tým Pediatrické kliniky vytváří přirozené odborné zázemí, „ultimum refugium“, všem českým a moravským dětským lékařům, ať působí na dětských klinikách fakultních nemocnic, na okresních dětských odděleních nebo pracují jako praktičtí lékaři pro děti a dorost. Jsme připraveni pomoci i Vám a Vašim pacientům, kdykoliv to budete považovat za potřebné."

Další informace na Pediatrie-Motol.cz.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více