Novinky

PF 2006

PF 2006

Vážení klienti, přejeme vám krásné svátky spojené s koncem roku a hodně štěstí, osobních i pracovních úspěchů v roce následujícím. Věříme, že vám i v roce 2006 nabídneme precizně řešené projekty, které vám pomohou dále budovat vlastní strategie, podvědomí značky a marketingové cíle.

Nejen každý konec roku je důvodem k zamyšlení, co je potřeba udělat pro to, aby budoucí léta byla ještě lepší. Je to zkušenost. Sbíráme i pro vás cenné zkušenosti tak, aby nás společný tah byl vždy tahem šachových mistrů.

MeDitorial, medical content & consulting

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více