Novinky

PharmBusiness Magazine

PharmBusiness Magazine

Více než rok vychází jedinečný oborový časopis z oblasti farmaceutického průmyslu - PharmBusiness Magazine. Nově bude také jeho internetová podoba určena širokému odbornému publiku, obchodníkům, manažerům a dalším subjektům s vazbou na zdravotnictví a farmacii a bude plnit funkci nezávislého, obsahově komplexního a unikátního zdroje problematiky farmabyznysu a přidružených oblastí.

Smyslem obsahu bude plně informovat o problematice farmaceutického byznysu na pozadí seriózních zdrojů, analýz a přebíraného domácího i zahraničního zpravodajství, edukovat odbornou veřejnost a zainteresované subjekty a s pomocí interaktivních prvků rozvinout širokou komunikaci napříč celým oborem a vytvořit tak jedinečnou komunitu v dané oblasti.

Testovací verze: PharmBusiness Magazine


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více