Novinky

PIS via SMS

PIS via SMS

Mobilní komunikace je praktickou ukázkou geometrické řady technologického pokroku. Díky mobilním telefonům máme téměř kdekoliv dostupné jakékoliv informace, nepočítaje zábavu, která se s mobily neodmyslitelně pojí. Pokud tvrdíme jakékoliv informace, tak proč ne třeba Pylové zpravodajství via SMS nebo MMS? Vzhledem k počtům alergiků v ČR předpokládáme velký zájem o tuto službu. Stejný názor mají i mobilní operátoři.

Spolupracujeme s největší společností v ČR zabývající se vývojem interaktivních hlasových aplikací a SMS služeb ve spolupráci s mobilními operátory a mediálními partnery. V tento okamžik jsou procesovány smluvní závazky se dvěma ze tří českých mobilních operátorů a předpokládané spuštění služby je v průběhu dubna. Je to další průlomová oblast šíření obsahu, který vydáváme.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více