Novinky

PKU-dieta.cz (sk)

PKU-dieta.cz (sk)

Fenylketonurie je onemocnění způsobené nedostatkem enzymu, který u zdravých lidí zpracovává jednu velmi obvyklou složku potravy – aminokyselinu fenylalanin. Nezpracovaný fenylalanin, se kterým si organismus nemocného člověka neumí poradit, se potom ve velkém množství hromadí v těle. To je vysokými koncentracemi fenylalaninu poškozováno, přitom zvláště škodlivé je ukládání vysokých koncentrací fenylalaninu pro lidský mozek.

Pro společnost Nutricia jsme zpracovali kompletní edukaci o problematice onemocnění s vazbou na produktovou řadu přípravků SHS a Milupa.

Stránky jsou dostupné i v lokalizované podobě slovenským uživatelům.

Více na PKU-dieta.cz a PKU-dieta.sk

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více