Novinky

Podporujeme občanské sdružení MEDUKA

Podporujeme občanské sdružení MEDUKA

Rozhodli jsme se podporovat nově založené občanské sdružení MEDUKA v rámci firemní filantropie. Cílem sdružení je především vzdělávat laickou veřejnost, pacienty a pracovníky ve zdravotnictví ve zdravotní tématice zejména prostřednictvím internetu a dalších médií. Sdružení by mělo být orientováno na poskytování podpory členům sdružení při vydávání a šíření vzdělávacích materiálů, pořádání soutěží a hodnocení zdravotních projektů, zajišťování grantových prostředků nebo sponzoringu projektů, podpora členů sdružení ve vývoji vlastních projektů, aplikování řešení informační společnosti a podílení se na jejím rozvoji v rámci sdružení, poskytování konzultačních služeb nebo organizování seminářů a školících akcí.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více