Novinky

Porodníci.cz

Porodníci.cz

Ve spolupráci s Doc. Pařízekem z Gynekologicko - porodnické kliniky VFN, který je duchovním otcem úspěšného projektu Porodnice.cz, jsme dnes spustili novou, revoluční podobu části pro odbornou veřejnost na adrese Porodnici.cz. Základní a jedinečnou aplikací celého projektu je autorova SOS Porodnice, o které píše: SOS porodnice je internetový porodnický projekt, který má v České republice pomáhat porodníkům, anesteziologům a porodním asistentkám v době tísně, při řešení nejzávažnějších porodnických situací. Vybraný tým odborníků systematicky zpracoval a soustavně on-line zpracovává nejzávažnější, život ohrožující komplikace těhotenství, porodu a šestinedělí. Projekt umožní rychlou a snadnou, především klinickou orientaci v konkrétní problematice. Uvádí i novinky ze světa, poučné kazuistiky a nové perspektivy, které s největší pravděpodobností budou upraveny pro klinické užití.

Více o projektu najdete na Porodnici.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více