Novinky

pour feliciter 2007

pour feliciter 2007

Masáž konečníku proti škytavce, utažená kravata neznamená jen vyvalené oči, věděli jste, že když se napijete, zhorší se Vám kvalita písma, hraním na flétnu se zbavíte chrápání, mikrofon, který pozná, co přesně žvýkáte, ucho, které rozezná pravdu anebo zpět ke konečníku, jeho svědění vyléčí pálivá paprika - i tyto informace se Vám třeba mohou v příštím roce hodit.

Za MeDitorial Vám všem přejeme hodně úspěchů, štěstí, zdraví a pohody v novém roce a budeme se těšit na další blízká setkání; tomáš, ruda, petra, sylva, martin, marek, lukáš, dana, petr, marie, markéta, silvie, helena, robo, magda, michal, radek, ondra, jirka, tomáš, saša, honza a luboš.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více