Novinky

Prezentace co zaujme

Prezentace co zaujme

Máte 20 studií, 10 komentářů, 4 návrhové kostry, nepřeberně obrázků a stejný počet nápadů, jak by mohla Vaše powerpointová prezentace pro lékaře vypadat? Zdá se, že bude bohatá. Ale kdo to utřídí? Kdo tomu dá řád a logickou posloupnost, když času je jen velmi málo a vy jej nemáte? MeDitorial vám připraví kvalitní prezentaci po stránce grafické i obsahové.

Byli jsme osloveni spoluprací na prezentaci na téma Alzheimerova choroba pro praktické lékaře i specialisty. Celkem 135 minut mluveného slova, dokumentovaného prezentací. Informace jsme seřadili, zestručnili a rozdělili do 3 časových bloků pro rozdílné cílové skupiny. Grafika byla podobná, jako v on-line projektu na podporu problematiky stáří. 2 dny na sběr podkladů, 3 na realizaci (víkend). A šlo by to i rychleji ...

AN není novým onemocněním
identifikována v roce 1906 Aloisem Alzheimerem
projev nejčastěji nad 65 let, může i dříve (4., 5. a 6. dekáda)
od diagnózy ke smrti 2-20 let, průměrně 8 let
od vzniku onemocnění ke zřetelným projevům zřejmě 15 a více let
neexistuje prediktor tíže a progrese onemocnění

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více