Novinky

Prezentace ordinací

Prezentace ordinací

Zahájili jsme pilotní projekt internetových ordinací jednotlivých lékařů. Sofistikovaný redakční systém umožní vytvořit velmi individuální prezentaci ordinace lékaře či zdravotnického zařízení. Bude orientován zejména na vizuálovou stránku a grafickou podobu, samozřejmě však bude obsahovat podstatné textové informace.

Oslovili jsme několik lékařů, abychom vytvořili obecný základ pro obecný redakční systém, který však umožní maximálně respektovat potřeby lékaře a jeho zařízení. Mimo jiné s námi na pilotním vývoji spolupracuje Dr. Trojan, významný sexuolog. První prezentace tohoto pilotu proběhne tématicky v rámci 18. Bohnických sexuologických dnů.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více