Novinky

Prezentace Transkontakt-Medical

Prezentace Transkontakt-Medical

Vytváříme pro nového klienta novou internetovou prezentaci. Jejím cílem není pouze profesionální vizitka společnosti, která se zabývá prodejem techniky z oblasti radioterapie a radiodiagnostiky. Jde rovněž o prezentaci komplexních služeb společnosti Transkontakt - od projektové přípravy, přes realizaci zakázky až po školení a kompletní servist techniky.

Referencí na projekt prezentace odborné společnosti - Společnosti radiační onkologie - nás klient oslovil s nabídkou spolupráce i při vývoji vlastní prezentace.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více