Novinky

Promyšlený e-detailing

Promyšlený e-detailing

Zaujmout, pobavit, edukovat a motivovat k žádané reakci. A ještě spotřebovat minimum času. To zvládnete pouze jedním nástrojem. Tím je efektivní e-detailing. Jeho příprava je někdy složitější, než příprava několikastránkového textu, který v podstatě sděluje totéž. Účinnost sdělení je ale rozhodně na straně e-detailu.


1) Vítám Vás při našem prvním virtuálním setkání, během něhož budete mít exkluzivní příležitost seznámit se s Durogesicem, jak ho možná ještě neznáte. V závěru setkání Vás poprosím o konzultaci a zhodnocení našeho setkání. Nyní si prosím kliknutím vyberte verzi se zvukem, nebo bez zvuku.

Animace: Tahem tužky kreslený lékař u lůžka pacienta. Lékař sedí u počítače a přes postupně schematicky kreslený systém připojení komunikuje s dalším počítačem, za nímž sedí lékařův osobní medicínský reprezentant (foto reprezentanta). Někde v rohu velmi nevýrazný odkaz „Literatura“, pod ním se schovává malé nové okénko s literaturou (viz na konci scénáře) - na všech slidech.

2) Na úvod prosím zkuste seřadit následující parametry podle toho, jakou důležitost jim v léčbě bolesti přikládáte:

  • Analgetická účinnost
  • Bezpečnost
  • Doplatek pacienta
  • Cena léčby

Animace: Přetažením myší umístí lékař jednotlivé parametry na místa 1-4.
Pozn.: někam menším písmem umístit nápovědu - vysvětlení jak na to

3) Zajímá Vás názor českých lékařů? Podle nich je nejdůležitějším faktorem při analgetické léčbě účinnost.

Animace: Udělat jako paralelu k tomu co předtím seřadil lékař - pořadí viz výše.
Pozn.: někam dát malým textem citaci: Léčba chronické bolesti.

4) Pro účinnou léčbu bolesti je důležitá stabilní plazmatická koncentrace léku. Jinak může dojít k situaci, kdy je pacient „poddávkován“ a trpí bolestí, nebo naopak „předávkován“, což může vést k výskytu nežádoucích účinků. Transdermální podávání Durogesicu zajišťuje stabilní plazmatické hladiny, které umožňují zlepšení léčebného efektu [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více