Novinky

Prostata - náš první projekt :-)

Prostata  - náš první projekt :-)

Projektem o prostatě a obtížném močení začal meditorial svou faktickou dráhu společnosti, která subdodavatelsky tvoří obsah pro jiné společnosti, které zajišťují kampaně většinou pro velké farmaceutické firmy.


Přerušované močení, slabý proud moči, pocit nevyprázdněného měchýře, časté močení v noci... Je Vám to povědomé? Jsou to jen některé příznaky vyvolané zvětšením prostaty.

Obtížemi způsobenými onemocněním prostaty trpí až čtvrtina mužů starších 40 let. Ve vyšším věku se jejich počet dále zvyšuje. Nepodceňujte svůj problém!

Muž léčený včas a vyšetřovaný preventivně se dožije nejen vyššího věku, ale žije kvalitní život.

Prostata pro Vás přece nebude překážkou klidného života! Vyplňte test IPSS (Mezinárodní skóre prostatických symptomů) pro zjištění závažnosti Vašich problémů nebo přímo kontaktujte LÉKAŘE ze svého regionu.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více