Novinky

Redesign projektu

Redesign projektu

Design se vyvíjí. Stránky stárnou. Změna osvěží projekt. To jsou možné argumenty pro předělání layoutu dlouhodobějšího projektu, který chcete zachovat uptodate. Ve spojení s přípravou nových textů jsme klientovi navrhli i nový design a celý projek tak překlopili do nového, atraktivního balení.

Tvůrčí byla i spolupráce s jedním z protagonistů gateway projektu, panem Ulenfeldem. Pro spolupacienty píše:

Lupénku mám od puberty. Léta jsem se s ní potýkal, jak v mladém manželství nezkušený pár. Ale je potřeba spolu vycházet. Tolerovat se a udělat si dobře. K padesátce se mi má "psorka" odměnila psoriatickou artritidou, což od ní bylo nečekaně milé. Ale s pomocí lékařů a lidí kolem mne to zvládáme celkem obstojně. Chce to jen vstřícný přístup a vyhovět si. Neodhodit žádnou z aktivit, naopak si přibrat. A dokud se hýbete, život je krásný.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více