Novinky

Řekněte si, my Vám to nakreslíme

Řekněte si, my Vám to nakreslíme

Klient nás požádal o obrázek prostaty, který byl kdysi použit v jednom projektu. Jelikož nebyl zcela vyjasněný zdroj a s ním i autorská práva, na které samozřejmě dbáme, nebylo zbytí a obrázek musel být znovu vytvořen. Zveřejnění obrázku je plánováno na září v novém magazínu s nákladem 100.000 výtisků.

Můžete se na nás obrátit s žádostí o jakýkoliv schematický nárys, náčrtek, obrázek, grafiku. Nejsme v současné době schopni zajistit počítačovou tvorbu, avšak převod obrazu do kvalitní digitální podoby není problémem. Lékař malovat musí, to je dáno již první zkouškou na lékařské fakultě - anatomií. Bez představivosti a schopnosti náčrtků ji můžete neúspěšně absolvovat vícekrát.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více