Novinky

Růstový hormon

Růstový hormon

Aktuálně zpracováváme nový obsah a redesign projektu RůstovýHormon.cz, který je provozován jako informační stránky pro laickou, pacientskou i odbornou veřejnost společností Pfizer. Po dokončení této první fáze bude následovat druhá, trvalejší - pravidelný monitor odborných novinek pro odborníky a kontinuální obsah související s poruchou růstu pro laickou a pacientskou veřejnost.

RůstovýHormon.cz bude plnit funkci nezávislého, obsahově komplexního a unikátního zdroje problematiky dětského růstu a jeho poruch při specifických onemocněních. Chceme dosáhnout vytvoření pevné komunity rodičů, jejich dětí, interakce mezi dětmi i jejich lékaři.

Soušasná podoba projektu RůstovýHormon.cz.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více