Novinky

RůstovýHormon.cz

RůstovýHormon.cz

Spustili jsme novou verzi projektu RůstovýHormon.cz. Je provozován jako informační stránky pro laickou, pacientskou i odbornou veřejnost. Tento projekt vykazuje zatím nejvyšší míru použité interaktivity a multimediálních prostředků ve formě nejrůznějších videozáznamů, interaktivních přednášek, fotogalerií a soutěží. Pro přihlášené pacienty poskytuje stránka jednoduchý a pohodlný informační nástroj, možnost objednávání materiálu, pomůcek a dalších doplňků v rámci pacientského programu. RůstovýHormon.cz prakticky vytváří virtuální komunitu rodičů dětí s poruchou růstu a podtrhuje tak jejich komunikaci, která je reálně velmi dobře rozvinutá podobně, jako je to například u sdružení diabetických dětí či jiných pacientských organizací.

RůstovýHormon.cz.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více