Novinky

SEM-ČLS.cz

SEM-ČLS.cz

Společnost epidemiologie a mikrobiologie ČLS JEP je další z řady odborných společností, které využily naši nabídku na přípravu profesionální internetové prezentace. Epidemiologie shromažďuje velké množství dat, která jsou mnohdy uložená mimo zrak laické a dokonce i odborné veřejnosti. Přitom jejich vizualizace a elektronické zpracování nabízí netušené možnosti.

Webový architekt opět používá metodu wireframe a naší snahou je vytvářet i corporate identity, přestože se jedná o odborné společnost - tedy zájmová občanská sdružení. Proto se celý design odvíjí od koncepce a barevnosti loga, kterých dostal klient na výběr hned několik. Partnerem této prezentace bude společnost Walmark.

Společnost epidemiologie a mikrobiologie ČLS JEP


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více