Novinky

Sexuálně.cz

Sexuálně.cz

První Máj je příhodné datum na spuštění nového projektu, který je navíc takto zaměřen - na lidskou sexualitu - Sexuálně.cz. Projekt vzniknul v autorském týmu TH klinky a MeDitorial, má podporu Fóra sexuální vitality a bude oficiálním partnerem květnového festivalu Jiskření. Přejeme vám, abyste tu našli, co hledáte. Ať už je to zábava, informace, rada, či jen prostor k diskusi.

Autoři obsahu píší: Když jste se dostali na naše stránky, lze předpokládat, že vás alespoň trochu zajímá lidská sexualita. Tedy to, co člověka odlišuje od většiny zvířat, protože právě druh Homo sapiens vyměnil reprodukční význam sexuálního chování za tvůrčí, obohacující, kreativní a emocionální součást života.

Sex se nás týká s jistou nadsázkou řečeno od kolébky, protože bez něj bychom se nejspíše nenarodili, až po naše poslední chvíle. V různých statistikách najdete, kolikrát za hodinu myslí v průměru na sex muž nebo žena. Čísla se různí, ale vždy je to hodně často. Kvůli údajně krásné Heleně (tedy nejspíše příslibu skvělého sexu) byla zničena Trója, ale také vznikly nadčasové Homérovy básně. A tak to s láskou a věcmi kolem ní je; má potenciál budovat a obohacovat, ale i ničit a rozbíjet.

Další informace na Sexuálně.cz.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více