Novinky

Sexuologická společnost

Sexuologická společnost

Podepsali jsme smlouvu s Českou lékařskou společností JEP na vytvoření internetových stránek Sexuologické společnosti. Ve spolupráci s jejími představiteli jsme sestavili definici prvků, které by měla prezentace obsahovat a začali web vyvíjet. Finanční krytí nákladů probíhá z edukačních grantů několika sponzorů.

Přestože je Sexuologická společnost relativně malou společností oproti jiným českým odborným společnostem, rozhodně by měla mít kvalitní webovou prezentaci. Sexuologická témata jsou velmi aktuální. Kromě jiného vzpomeňme problematiku erektilní dysfunkce. Proto budou stránky zaměřeny nejen na prezentaci samotné společnosti, ale jejich součástí budou i ryze praktické informace pro pacienty, kteří mohou tuto primární webovou anonymní informaci vítat velmi pozitivně vzhledem k mnohdy tabuizované problematice jakou je sex.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více