Novinky

SexuologickaSpol.cz

SexuologickaSpol.cz

Dnes jsme spustili nový typ webové prezentace, tentokrát internetové stránky Sexuologické společnosti ČLS JEP. Stránky fungují na několika projekty ověřeném redakčním systému MeDitor, který je modulární a umožňuje tak flexibilně přidávat potřebné aplikace.

Podepsali jsme smlouvu s Českou lékařskou společností JEP na vytvoření internetových stránek Sexuologické společnosti. Ve spolupráci s jejími představiteli jsme sestavili definici prvků, které by měla prezentace obsahovat a začali web vyvíjet. Finanční krytí nákladů probíhá z edukačních grantů několika sponzorů.

SexuologickaSpolecnost.cz

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více