Novinky

SIL

SIL

Infektologové se na základě naší nabídky rozhodli změnit podobu své internetové prezentace http://www.infekce.cz. Původní prezentace byla pěkná a logicky koncipovaná, přidanou hodnotou té nové je zejména kvalitní redakční systém, který umožňuje jednoduchou správu obsahu. Kromě toho si infektologové nadefinovali velmi pěkný a výrazný design svých nových stránek, oba tyto prvky prezentaci posunuli daleko mezi profesionální weby.

Hlavní stránka projektu je koncipována do kategorií "odborné" a "společenské" novinky, kde jsou hlavní události spojené s odbornou společností. Stránku doplňuje kalendář akcí a upoutávka na členství ve společnosti. Nechybí ani proklik na stránky odborného časopisu a soupis odkazů. Hlavní navigace respektuje požadavky infektologů a také to, že společnost má svoji sekci tropického a cestovního lékařství.

http://www.infekce.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více