Novinky

SLM

SLM

Naším dalším klientem z řady odborných lékařský společností je Společnost lékařské mikrobiologie. Podepsali jsme za standardních podmínek smlouvu o realizaci internetové prezentace této společnosti, finančním nástrojem bude opět inzerce a sponzoring klientů, zejména z řad výrobců pomůcek, živných půd pro mikrobiologické laboratoře a dále výrobci antibiotik.

Naší snahou bude vytvořit opět příjemné a informační centrum pro lékaře-mikrobiologa. Vzhledem k předmětu plánujeme výstavbu větší fotodatabáze jako edukačního nástroje pro specialisty v daném oboru.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více