Novinky

SLZT.cz

SLZT.cz

Aktuálně připravujeme redesign internetové prezentace Společnost pro léčbu závislosti na tabáku (SLZT.cz). Spolupracujeme s Dr. Králíkovou, která se angažuje v souvislosti s většinou s protikuřáckých aktivit v ČR. Cílem je připravit svěží design, který umožní již v rámci hlavní stránky publikovat oborové novinky a dále zpropagovat více telefonickou linku pro odvykání kouření, kterou provozuje Česká koalice proti tabáku.

SLZT (Společnost pro léčbu závislosti na tabáku) sdružuje lékaře, sestry a další zdravotníky, kteří se zabývají především léčbou závislosti na tabáku nebo dalšími aktivitami, které vedou ke snížení spotřeby tabáku v ČR. Závislost na tabáku je nemoc, která je klasifikována jako samostatná diagnóza (F17) a jako každá jiná nemoc potřebuje kromě prevence i léčbu.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více