Novinky

Společnost infekčního lékařství

Společnost infekčního lékařství

Společnost infekčního lékařství ČLS JEP má bezmála 400 členů a dlouhou historii. Dlouhá byla i jednání o tom, jak by mohl vypadat projekt internetové prezentace pro infektology tak, aby byl přijatelný hned z několika hledisek - partneři a jejich výběr, sponzorský prostor, garance chodu, technické zpracování, hosting, obnovovací poplatky, profesionální přístup, odbornost. Všechny vstupní parametry MeDitorial po ročním jednání splnil a díky tomu může vzniknout nadčasová prezentace této odborné společnosti. Rozhodnul o tom 11. dubna výbor SIL. Základem pro prezentaci budou stávající informace na adrese infekce.cz, prezentace poběží i na této adrese. V první řadě však musíme projekt zařadit do vhodného sponzoringového programu.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více