Novinky

Společnost pro sexuálního zdraví

Společnost pro sexuálního zdraví

Konzultovali jsme obsah stránek občanského sdružení "Společnost sexuálního zdraví". Navrhnuli jsme několik bodů s cílem zvýšení atraktivnosti projektu. Problém erektilní dysfunkce je v současnosti velmi diskutovaná otázka. Podobných projektů je několik, vždy s cílem přesvědčit české muže o možnosti jednoduché a úspěšné léčby jejich potíží.


Problém s erekcí?

Není vzácný, týká se poměrně velkého počtu mužů, je velmi citlivý a komplikuje partnerské vztahy. Nejde nikdy jen o problém muže, vždy jde o problém páru. Muži se často bojí přiznat, že mají potíže. Neví, zda existuje nějaká pomoc a kam se pro ni obrátit.

Možností léčby poruch erekce je dnes řada. Kromě psychologické pomoci a injekční či chirurgické léčby je k dispozici již několik účinných léků v tabletách. Liší se zejména délkou trvání účinnosti a každý z těchto léků tak poskytuje po užití tablety jiný časový prostor pro dosažení erekce při sexuální stimulaci. Moderní léčba přináší citlivější přístup k pacientům a jejich partnerkám a umožňuje jim opět prožívat milování bez plánování. Pocity romantiky, lásky a spontánnosti jsou stejně důležité jako správná funkce pohlavních orgánů.

[...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více