Novinky

SROBF

SROBF

Podepsali jsme smlouvu s Českou lékařskou společností na vývoj internetové prezentace Společnost radiační onkologie, biologie a fyziky ČLS JEP. Půjde o další z profesionálních prezentací odborných společností, které lékařům nabízíme za velmi výhodných podmínek. Posledním podobným webem byla prezentace Sexuologické společnosti.

Stránky společnosti by měly nabídnou základní orientaci v oboru dané společnosti, kompletní informace o společnosti jako takové, zpravodajství, kalendář a akcí a správu členů s možností on-line přihlášek. Pro lékaře konkrétní specializace by měly stránky přinášet kompletní přehled postgraduálního vzdělávání v oboru a minimálně doporučený seznam literatury a časopisů. Neméně důležitou součástí prezentace je základní informace i pro pacienty, kteří tak mohou získat prvotní představu o možnostech léčby konkrétních onemocnění a seznam pracovišť, kam je možné se obrátit.

Internetové stránky společnosti by měly být prvním místem, které lékař dané specializace navštíví při své snaze o získání odborných informací. Lékařská společnost a její stránky jsou pro lékaře garancí nezávislého domácího zdroje odborných vědeckých informací.

Reference zde.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více