Novinky

SROBF.cz

SROBF.cz

Dokončili jsme novou verzi stránek Společnosti radiační onkologie biologie a fyziky Jana Evangelisty Purkyně (ČLS JEP). Stránky vznikly za významné podpory výrobců zařízení pro radiační onkologii a farmaceutických společností - Amedis, Transkontakt, Pfizer, Siemens a Schering-Plough. Nové stránky jsou místem pro profesionální prezentaci odborné společnosti a v poslední době velmi perspektivního medicínského oboru vůbec.

"Jednou z oblastí, na kterou se specializujeme, je tvorba prezentací odborných společnosti za spoluúčasti sponzora. Dáváme tak lékařským společnostem možnost sebereprezentace, která by většinou nebyla možná z vlastních prostředků", říká Tomáš Šebek, generální manažer MeDitorial. "Jsme velmi rádi, že jsme docílili takového technického řešení. Několik měsíců jsme bez výsledku řešili, jak stránky modernizovat. MeDitorial je spolehlivým partnerem," dodává doc. Petera, předseda SROBF.

www.srobf.cz

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více