Novinky

Stop Kouření

Stop Kouření

Jak dlouho to trvá, než se z kuřáka stane definitivní nekuřák, se nedá obecně určit. U každého člověka je totiž toto období individuální. Kupodivu délka „kritického období“ nezávisí na faktorech, jako je doba trvání kuřáckého návyku, počet vykouřených cigaret nebo míra závislosti na nikotinu. Délka kritického období závisí jen a pouze na vážnosti vašeho rozhodnutí s kouřením definitivně skoncovat. Někdo se tedy stane nekuřákem přes noc, ačkoliv původně kouřil šedesát denně, jiný se svým návykem bojuje třeba půl roku. Délka odvykání prostě závisí na vašem přístupu a pevném rozhodnutí nekouřit.

www.stop-koureni.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více