Novinky

uLékaře.cz partnerem ČRo

uLékaře.cz partnerem ČRo

Každý týden máte možnost poslouchat Poradnu uLékaře.cz na vlnách Českého rozhlasu 2 - Praha v 7:45, ve které probíráme nejrůznější medicínská témata. Kromě aktuálních novinek čerpáme z bohaté databáze nemocí, potravinových doplňků, vyšetření, anatomie lidského těla, domácího lékaře, tématických seriálů a dalších odborných textů. Zároveň nabízíme čtenářům a posluchačům možnost položit jakýkoliv dotaz do odborné Poradny u Lékaře. O celý projekt se stará více jak desítka lékařů různých specializací.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více