Novinky

Více jak 500 novinek

Více jak 500 novinek

Více jak 500 novinek pro jeden medicínský portál zasluhuje malou oslavu. Během 3 let jsme laikům udělali exkurzi snad do všech základních oblastí medicíny, odborníkům přinášíme stále nové a nové souhrny studií.

Doktorka Valeria Hirschler se svými kolegy z Durand Hospital v Buenos Aires zjistila, že obvod pasu může u dětí predikovat pozdější rozvoj inzulínové rezistence. Výsledky studie vědci uveřejnili v srpnovém čísle časopisu Archives of Pediatric and Adolescent Medicine.

Vědci se domnívají, že by měření obvodu pasu mělo být zařazeno mezi rutinně sledované parametry. Zatímco u dospělých je obvod pasu indikátorem intraabdominálního tuku a přímo koreluje s rizikem kardiovaskulárních onemocnění, u dětí byly tyto spojitosti zatím neznámé [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více