Novinky

Vznikla iEncyklopedie zdraví

Vznikla iEncyklopedie zdraví

Podepsali jsme s klientem smlouvu na obsah do jednoho z nečtenějších internetových portálů s tématikou zdraví. Úkolem je zpracovat a logicky utřídit databáze nejčastějších nemocí a vyšetření, se kterými se laik může setkat. Připravili jsme seznam 40 nemocí a doplnili tím námi dodaný obsah z roku 2003. Dále jsme vybrali 60 základních vyšetření a začali databázi připravovat.

Dalším smluvním bodem byla příprava algoritmů "léčím se sám". Bylo vybráno 50 algoritmů ke zpracování. Navrhli jsme programátorské řešení vazby jednotlivých otázek a odpovědí. Výstupem budou konkrétní doporučení, kterými se laik může v samoléčbě řídit.


Kašel: Je Váš kašel suchý a bez příměsi hlenu? [> ANO] Ztrácíte hlas nebo chraptíte? [> ANO] Ztráta hlasu a chrapot mohou mít různé příčiny. Pokračujte dále v kapitole "Bolest v krku, chrapot" [> NE] Mohl(a) jste vdechnout drobek, oříšek, zrnko rýže nebo jinou drobnou částečku? [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více