Novinky

Zabiju Tě, jestli se necháš!

Zabiju Tě, jestli se necháš!

Hypertenze je tichým zabijákem. Nekonečné statě o tom, jak nemáme kouřit, přejídat se, cvičit a snižovat cholesterol už každého nudí. Cílem je změnit chování cílové skupiny bez použití demagogie. Jak ale čtenáře-hypertonika zaujmout? Pomalu a opatrně jej přivést na myšlenku samodiagnostiky. A když máte jistotu, můžete začít "strašit"!

Cílovou skupinou jsou lidé ve středním věku, kteří dosud nemají diagnostikovanou hypertenzi. Denně chodí do své oblíbené lékárny procento lidí, kteří si nechají pravidelně měřit tlak. Od těch začneme.

[...]To, že máte hypertenzi, se dlouho nemusíte dozvědět, pokud pravidelně nedocházíte na kontroly krevního tlaku. Hypertenze vás na sebe většinou neupozorňuje – nezpůsobuje bolesti, nezvyšuje teplotu ani nic podobného. U citlivějších jedinců se sice mohou vyskytnout bolesti hlavy, únava, podrážděnost či poruchy spánku, ale takovým obtížím zpravidla nevěnujeme pozornost.[...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více