Novinky

Zbavte se erektilní dysfunkce!

Zbavte se erektilní dysfunkce!

Společná slova několika výrobců farmaceutik využívaných v léčbě erektilní dysfunkce. To je však to jediné, co výrobce spojuje. Snaží se odlišit marketingovými strategiemi, které si však nejsou nepodobné. Vazba na různá občanská sdružení a spolky je více než zřejmá. Jsou i tací marketeři, kteří vsadili kartu na přímou, i když konkrétní preparát neinzerující komunikační strategii.

Dokončili jsme internetové stránky o ED. Abychom je odlišili od ostatních projektů s podobnou tématikou, koncipovali jsme je v duchu zábavy. S naším klientem jsme se dohodnuli, že celý projekt bude vlastně interaktivní hrou. Účastník plní úkoly a postupně získává žádané informace a je zprostředkovaně směrován k léčbě preferovaným preparátem.


Citáty:
„Erekce je něco, co přesahuje Vaši vůli, a když se pokoušíte přivodit si ji, zjistíte, že jste úplně impotentní.“
Osho

„Mám erekci jako ve dvaceti, výdrž jako ve třicítce, zkušenosti čtyřicetiletého a dovednosti padesátníka – a to vše v šedesáti letech...“
pacient s léčenou ED

„Láska obvykle trvá léta, sex minuty.“
Robert Fulghum

Testimonials:
ED je běžný problém. Každý problém, který má příčinu, lze řešit. Odhalte důvody vzniku svých obtíží. Zbavte se ED!

Jednorázové „zaváhání“ nic neznamená. Při opakovaném selhání navštivte svého lékaře.

Váš lékař toho už slyšel mnoho. Nestyďte se hovořit s ním i o ED.

Většina ED má fyzickou příčinu. Neobviňujte sebe ani svou partnerku.

ED trpí až každý druhý muž v České republice.

Penis je „barometrem“ Vašeho zdraví. Nepodceňujte to!

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více