Novinky

Zelený zákal

Zelený zákal

Dokončili jsme fázi grafického návrhu projektu o glaukomu, zároveň byly dopracovány texty pro laickou i odbornou veřejnost. Celá koncepce designu a použitelnosti stránek je podřízena potřebám lidí i potencionálně zrakově postiženým. Bude tedy možné měnit velikost použitého písma, grafické prvky jasně kontrastují a jejich podoba je nekomplikovaná, aby usnadňovala lepší orientaci v prezentaci. Hned na úvodní stránce si může každý provést sebediagnostiku zeleného zákalu nebo si vyzkoušet, jak v různých fázích onemocnění vypadá, resp. jak glaukomem zrakově postižený vidí.
Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více