Novinky

Ženská-Neplodnost.cz

Ženská-Neplodnost.cz

Problematika ženské neplodnosti je v poslední době velmi aktuálním tématem. I proto jsme vytvořili nové informační internetové stránky Ženská-Neplodnost.cz. Kromě téměř každodenních aktualit čtenářky najdou informace v podobě překladu unikátní publikace "Chtěla bych dítě ..." nebo mohou využít mnoho interaktivních prvků jako například těhotenský kalendář, kalkulátor ovulace nebo gynekologický atlas.

Projekt má klasickou část pro odbornou veřejnost a samozřejmostí je i odborná garance všech publikovaných informací. V současné době probíhá závěrečné testování projektu před jeho definitivním uveřejnění ve spolupráci s partnerem, společností Pfizer.cz.

Ženská-Neplodnost.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více